Witamy

Nasze stowarzyszenie jest zrzeszeniem osób fizycznych, zawiązanym dla realizacji celów statutowych obejmujących w szczególności działania na rzecz polepszenia warunków kształcenia, rozwoju świadomości obywatelskiej i organizacji wypoczynku uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Bytomiu.

www.perspektywa.pev.pl

STOWARZYSZENIE „PERSPEKTYWA” przy ZSO nr 4  w Bytomiu
41-933 Bytom ul. Narutowicza 7-9 tel. 32/2865810
REGON: 241770814 NIP 6262985649
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy

woman and man painting Działalność i siedziba

Siedzibą stowarzyszenia jest miasto Bytom. Terenem działania Stowarzyszenia jest terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Zebrania dobywają się w budynkach ZSO nr 4 w Bytomiu. Stowarzyszenie jest zawiązane na czas nieokreślony. Posiada osobowość prawną. Działa na podstawie przepisów ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o Stowarzyszeniach (Dz.U.z 2001, Nr 79, poz. 855 z późn.zm.) oraz  statutu.

building Logo

Stowarzyszenie może należeć do innych krajowych i międzynarodowych organizacji o podobnych celach.
Działalność Stowarzyszenia oparta jest przede wszystkim na pracy społecznej członków. Do prowadzenia swych spraw stowarzyszenie może zatrudniać pracowników, również spośród członków Stowarzyszenia.
Stowarzyszenie zastrzega sobie nazwę oraz posługiwanie się symbolem graficznym.

POSZERZMY PERSPEKTYWĘ

Zachęcamy rodziców, pełnoletnich absolwentów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych do wstąpienia do naszego stowarzyszenia.

Nie bądź obojętnym razem możemy zrobić więcej!

Po raz kolejny zapraszamy na wypoczynek w ulubionym przez Państwa dzieci
Domu Wczasów Dziecięcych „Pałac Tatrzański” na zimowisku
w Zakopanem - Kościelisku.

TERMIN:

18.02. 24.02.

2013 r.

Zostań naszym Sponsorem

Więcej szczegółów - tutaj..

kliknij w banner

mouseovermouseovermouseovermouseover