Sukces Sebastiana Sołtysika z kl. 6 a

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Sebastian Sołtysik z kl. 6a zdobył III miejsce w „IX MIEJSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH” pod hasłem „System dwójkowy czyli binarny”.Organizatorem konkursu było Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Józefa Szafranka w Bytomiu. Konkurs objęty był patronatem Prezydenta Miasta Bytomia

Pełna lista wyników dostępna tutaj...

Konkurs odbył się 7 lutego 2013r. o godz. 9.00 w Gimnazjum nr 1 w Bytomiu. Uczniowie brali udział w dwóch etapach konkursu:
I etap: rozwiązywanie zadań zamkniętych.
II etap:

1) uczestnictwo w wykładzie, którego temat wykraczał poza
program obowiązujący w szkole podstawowej.
2) rozwiązywanie zadań otwarte, wśród których 2-3 zadania
dotyczyły umiejętności zdobytych podczas wykładu.

7 marca 2013 r. o godzinie 10.00 w Gim nr 1 w Bytomiu, Sebastian odebrał dyplom oraz nagrodę z rąk Pani Naczelnik Wydziału Edukacji mgr Grażyny Klich-Drewiczewskiej. Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatów konkursu jest fakt, iż przyjmowani oni będą bez egzaminu do klasy politechnicznej w Gim nr 1.
Ucznia do konkursu przygotowała Pani mgr Irena Szewczyk.

SERDECZNIE GRATULUJEMY SEBASTIANOWI ORAZ JEGO RODZICOM!