rr

Konto Rady Rodziców: 51 1020 2368 0000 2802 0404 2404

Konsultacje stałe

Informacje - rodzice

Witamy Państwa bardzo serdecznie w zakładce "Rodzice", w której będą mogli Państwo znaleźć wszystkie niezbędne informacje takie jak: kalendarz roku szkolnego, wykaz dni wolnych od zajęć, spis aktualnych podręczników, dane dotyczące Rady Rodziców, a także daty zebrań i konsultacji z rodzicami. Ponadto znajdą tutaj Państwo wszystkie ważne komunikaty.

Wkrótce  Nowy rozkład autobusu szkolnego

Poradnik dla rodziców

Moje dziecko w przedszkolu i szkole - Poradnik dla rodziców uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Zalecenia dotyczace wybory właściwego tornistra/plecaka szkolnego.

Przypominamy rodzicom

• O koniecznoÅ›ci noszenie przez uczniów obuwia zmiennego.
  • O terminowym (3 dni od powrotu dziecka do szkoÅ‚y) dostarczaniu usprawiedliwieÅ„ nieobecnoÅ›ci dziecka w szkole.
  • O korzystaniu przez uczniów i rodziców z dolnego wejÅ›cia do budynku (wejÅ›cie prowadzi prosto do szkolnej szatni).
  • O koniecznoÅ›ci zaÅ‚ożenia przez ucznia zeszytu informacyjnego (korespondencji), w którym przekazywane są na bieżąco dla PaÅ„stwa uwagi oraz pisemne informacje.

DZIĘKUJEMY!