• Placówka położona jest w dzielnicy Stroszek

przy ul. Tysiąclecia 7

Cała szkoła jest monitorowana.

Posiadamy piękny obiekt sportowy Orlik.

Uczniowie mogą zawsze skorzystać z pomocy higienistki szkolnej.

• Nasza szkoła przygotowana jest na dzieci szescioletnie i  posiada szafki dla każdego ucznia.

Posiadamy nowoczesne sale, a  pracownie komputerowe, pozwalaja na pracę w systemie "jeden uczeń - jeden komputer".

Posiadamy dwie pracownie językowe wyposażone w stanowsika do pracy indywidulanej (słuchawki, mikrofon).

Posiadamy w pełni wyposażone pracownie przedmiowe, w tym nową pracownię przyrodniczą - "Zielona pracownia"

• Posiadamy świetnie wyposażone biblioteki z kącikiem małego oraz młodzieżowego czytelnika oraz z dostępem sieci Internet.

Księgozbiór jest nowy i bardzo bogaty.

• Zajęcia odbywają się z wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną.

Nasza stołówka serwuje zdrowe, naturalne i pyszne domowe obiady.

Nasi uczniowie mogą rozwijać swoje talenty oraz nadrabiać zaległości na wielu darmowych zajęciach pozalekcyjnych.

Posiadamy dwie sale gimnastyczne:małą i dużą , które spełniją najwyższe standardy.

Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu

Wyróżnienie dla naszej szkoły

ORE1SP nr 37 w Bytomiu jest jedną z 50 szkół wyróżnionych za realizację zadania Rozwijanie zdolności najmłodszych uczniów w szkole ze szczególnym uwzględnieniem dziecka sześcioletniego.

W dniach 7-8 listopada br. w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja w ramach projektu systemowego „Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym”, podczas której pani dyrektor mgr Jolanta Sadowska odebrała z rąk pani w-ce minister Joanny Berdzik wyróżnienie dla naszej szkoły za pracę nauczycieli klas I-III z uczniami zdolnymi. W gronie wyróżnionych szkół znalazła się jeszcze jedna bytomska placówka - SP 43 w Bytomiu.

Dziennik Librus

Aktywna Edukacja