Otwarcie nowej pracowni komputerowej

Nasza nowoczesna, nowiutka pracownia komputerowa już uroczyście otwarta. Pani Dyrektor przecięła wstęgę razem z klasą 7a.W nowej pracowni życzymy wszystkim uczniom owocnej pracy i samych sukcesów informatycznych. A wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania bardzo dziękujemy

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 Września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Akadamie były dwie, jedna dla klas 2-8a a druga dla naszych pierwszoklasistów. Serdecznie witamy w naszych progach! Wszystkim życzymy sukcesów!

Puchar przechodni dla najlepszej klasy dla klasy IVa

Puchary Dyrektora Szkoły dla klasy z najwyższą średnią ocen oraz najlepszą frekwencją wręczone.Tym razem to szczególe wyróżnienie trafiło do jednej klasy. Brawo 4a!!!!

Podsumowanie I sem

Dyskoteka szkolna

Karnawał trwa, a w SP37 Dyskoteka ,szyby drżą i jest zabawa!!!! W naszej szkole odbyła się dyskoteka dla klas IV-VIIII. Zabawa byłą SUPER!