Wakacji nadszedł czas!!!

Wierszem i piosenką uczniowie klasy II b pod kierunkiem mgr Joanny Henkel wprowadzili wszystkich w radosny wakacyjny czas. Pożegnaliśmy kolejny rok szkolny.

Z okazji zakoÅ„czenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Pracownikom SzkoÅ‚y oraz Rodzicom skÅ‚adamy najserdeczniejsze podziÄ™kowania za caÅ‚orocznÄ… współpracÄ™  i życzymy, by okres wakacyjny byÅ‚ czasem odpoczynku i radoÅ›ci. Uczniom życzymy bezpiecznych i sÅ‚onecznych wakacji, interesujÄ…cych podróży, niezapomnianych wrażeÅ„, uÅ›miechu na co dzieÅ„ oraz szczęśliwego powrotu do szkoÅ‚y.

W tym samym dniu miało również miejsce zakończenie roku szkolnego dla klas IV-VI. Na akademii tej pożegnaliśmy równiez naszych szóstoklasistów.Życzymy wam wszystkiego najlepszego oraz powdzenia w nowych szkołąch!

Niech nadchodzące lato będzie czasem radości i spokojnego wypoczynku. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do dalszej pracy i nauki.