Witamy na nowej witrynie szkoły!

IdÄ…c z duchem zmian globalnej sieci chcemy wychodzić na przeciw oczekiwaniom internautów.

Pragniemy wiÄ™c serdecznie powitać wszystkich na naszej nowej stronie internetowej. Od tej pory bÄ™dzie to oficjalna strona WWW SzkoÅ‚y Podstawowej nr 37 w Bytomiu!

Nasza witryna otrzymaÅ‚a nowÄ… szatÄ™ graficznÄ…, nowÄ… galeriÄ™ Picassa oraz kanaÅ‚ na YouTube. Poza tym możemy teraz korzystać z nowych funkcjonalnoÅ›ci takich jak rozwijane menu dostÄ™pne w górnym panelu, podkategorii menu, opcji drukowania artykułów bez zbÄ™dnych reklam i dodatków.

Na szczególnÄ… uwagÄ™ zasÅ‚uguje moduÅ‚ e-learningowy: "Szkolny E-lementarz" skierowany do uczniów klas VI.

Ponadto od tej pory wszystkie najistotniejsze wydarzenia można również oglÄ…dać na naszym koncie na portalu Facebook.

Nowa szata, nowe funkcje powinny poprawić przejrzystośc informacji oraz ułatwić korzystanie z naszej witryny.

Niektóre zakaÅ‚dki w menu z lewej strony majÄ… dodatkowe podkategorie np. kategoria "OsiÄ…gniÄ™cia" ma podkategorie: "Rok szkolny 2012/2013", "Rok szkolny 2011/2012" i "PozostaÅ‚e osiÄ…gniÄ™cia".
Podkategorie te sÄ… dostÄ™pne i widoczne po jednokrotnym naciÅ›niÄ™ciu głównej kategorii - w tym wypadku "OsiÄ…gniÄ™cia"

Stara witryna pod nazwÄ… zso4.bytom.pl bÄ™dzie dostÄ™pna do czasu wygaÅ›niÄ™cia domeny tzn. mniej wiÄ™cej do koca roku 2012. Stara witryna nie bÄ™dzie już aktualizowana i bÄ™dzie miaÅ‚a jedynie charakter archiwalny.

Pragniemy jednoczeÅ›nie poinformować, że niektóre podstrony dostÄ™pne do tej pory ze strony   zso4.bytom.pl przestanÄ… również być aktualizowane, a do koÅ„ca 2012 r. przestanÄ… funkcjonować. Dotyczy to miÄ™dzy innymi stron Å›wietlicy, kólka poeteyckiego, strony konkursu "Bożonarodzeniowe AnioÅ‚y". Nowa strona szkoÅ‚y przejmie funkcjonalność tych stron w postaci dodatkowych opcji menu i kategorii. Zmiany te sÄ… wymuszone potrzebÄ… uproszczenia dziaÅ‚ania witryny oraz faktem, że wymienione strony dziaÅ‚aÅ‚y w starej technologii HTML.

Częśc materiałów zostanie przeniesiona sukcesywnie na nowa stronÄ™ szkoÅ‚y. Prosimy o wyrozumiaÅ‚ość oraz o kontakt z administratorem w razie zauważenia bÅ‚Ä™dów na stronie, propozycji zmian lub zapytaÅ„ dotyczÄ…cych treÅ›ci archiwalnych . Kontakt - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest wÅ‚Ä…czenie obsÅ‚ugi JavaScript..

Prosimy o wsparcie i wyrozumiałość - administrator strony.

Dziękujemy!