Otwarta Szkoła - cykl zajęć dla przedszkolaków wraz z rodzicami

plakat os mini

 

"Choć kocham swoje przedszkole, od września do szkoły iść wolę" – pod takim hasłem w bytomskich szkołach podstawowych odbędą się lekcje pokazowe dla rodziców dzieci urodzonych w roku 2007."

Oto najbliższe spotkania w naszej szkole - cały harmonogram dostepny jest tutaj...

 

Uwaga, zmiana terminu spotkania z rodzicami przedszkolaków !!! 
Zamiast we wtorek 9 kwietnia zapraszamy o tydzień później -

16 kwietnia o 17:00.

Przepraszamy za zmianę terminu i zachęcamy rodziców wraz
z dziećmi do odwiedzenia naszej szkoły!!!

 

Obowiązek posyłania sześciolatków do szkół stanie się dla rodziców faktem w 2014 roku, ale chcemy ich przekonać, że nauka sześciolatków w szkołach ma wiele pozytywnych aspektów – mów Karina Pawłowska kierownik Referatu Organizacyjnego Wydziału Edukacji UM. Chcielibyśmy, by w 2013 roku szeregi pierwszoklasistów zasiliły obecne pięciolatki.

Zmieniona podstawa programowa realizowana w przedszkolach nie zakłada  prowadzenia w tych placówkach nauki czytania, pisania czy liczenia. Te treści dydaktyczne przeniesione są do realizacji w klasie I szkoły podstawowej. Tymczasem otaczający nas świat zmienia się bardzo szybko – zaznacza Karina Pawłowska. Dzieci na bieżąco uczestniczą w rozwoju cywilizacyjnym,  w związku z czym ich rozwój, w tym j intelektualny przebiega szybciej i intensywniej - więcej artykułu dostepne tutaj...
Jesteś na dole strony
Joomla template by ByJoomla.com
Wykonanie: mgr in. Lesaw Gutwiski (2012)