Projekt Niepodległa: 100 dobrych uczynków na stulecie odzyskania niepodległości

Szkolne Koło Wolontariatu pod opieka Pani Doroty Sałabun-Gutwińskiej oraz Pana Lesław Gutwińskiego zaprosiło wszystkich uczniów do międzyklasowego Konkursu 100 dobrych uczynków na 100-lecie zorganizowanego podczas Tygodnia Dobroci.

Czy warto być dobrym? Bez wątpienia tak! Wiedzą o tym uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, którzy na co dzień robią wiele dobrych uczynków. 100 obchody odzyskania niepodległości to szczególna okazja by dobro procentowało. W ramach Tygodnia Dobroci uczniowie naszej szkoły wezmą udział w akcji „100 dobrych uczynków na 100-lecie”. Od 19 – 23 listopada każda klasa robiąc dobre uczynki dla świata, Ziemi, sąsiada, kolegi, szkoły, rodziny i dla siebie zbiera punkty. Najbardziej zaangażowana klasa zostanie uhonorowana pucharem Klasy Wrażliwej Społecznie.

Działania w ramach programu „Godność, Wolność, Niepodległość” Sfinansowano ze środków Ministra Edukacji Narodowej w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.